Малювання

Малювання – одне з улюблених дитячих занять, яке не тільки розважає, а й дає користь.

У творчому процесі малювання дитина помічає нюанси, фантазує і перетворює, шукає рішення і варіанти розвитку подій. Це розвиває спостережливість і уважність, фантазію і уяву, креативність, нестандартне, просторове і асоціативне мислення.

Малювання – прекрасний спосіб заохотити дітей до творчості та самовираження. Використовуючи різноманітні техніки діти можуть створювати унікальні та фантазійні малюнки, які відображають їх особистість та інтереси.
Малювання в центрі – це знайомство з теорією мистецтва, творами видатних художників, що дає змогу розвивати дитині свій власний смак.

Малюємо акварельними фарбами створюючи унікальні живописні роботи.Їх відмінна риса полягає головним чином у прозорому тонкому шарі фарби, який залишається після висихання води на папері. Для дітей це можливість експериментувати з відтінками користуючись техніками по – сухому і по- мокрому. Кожна робота виходить неповторною.

Малювання в техніці граттаж , або воскографії одна із простих та ефектних графічних технік. Робота виконується в декілька етапів коли спершу на папір пофарбований гуашшю наносять віск, а після туш. Коли папір підсохне гострим інструментом процарапують малюнок.

Маллювання пастеллю – це створення цілісної та неповторної картини, що дивує своєю глибиною. Одна з улюблених технік у дітей, що нагадує малювання олівцем.Техніка нанесення – штрихування відбувається в певному ритмі, який благотворно впливає на емоційну сферу дитини, знімаючи напругу і заспокоюючи.

Малюємо як відомі пуантеллісти Жорж Сера і Поль Сіньяк в цікавій техніці краплинками, яка стимулює зорову і рухову пам’ять, координацію вашої дитини.

Малювання акриловими фарбами на дереві, полотні, папері. Роботи акрилом відрізняється яскравістю та насиченістю відтінків, вони не змиваються водою і не тьмяніють.

Ліплення одне із ефективних і цікавих розваг для дітей. Поєднання двох технік малювання і ліплення дає дитині більш простору для фантазії і уявлення майбутнього шедевру.

Кляксографія – це відмінний спосіб весело та з користю провести час, експериментувати з фарбами, створити незвичайні образи використовуючи звичайну трубочку для соку якою роздмухують краплинки фарби на полотні.

Малювання гуашшю, фарбою із яскравими кольорами дозволяє створювати дитиною картини з глибокими відтінками, яскравими і грайливими сюжетами.

Малювання мастихінами з використанням текстурної пасти і акрилових фарб, одна із захоплюючих та надзвичайних технік, що дає можливість дитині створювати об’ємні 3D-картини на полотні .

Вартість одного заняття – 140 грн