ДИТЯЧИЙ ПСИХОЛОГ

Дитячий психолог дає консультації для батьків і дітей з питань:

    • труднощі у стосунках з дитиною (конфлікти, істерики, упертість, агресія)
    • складні життєві ситуації (народження другої дитини, розлучення батьків або новий шлюб, переїзд з одного місця на інше, зміна школи, дитсадка, смерть одного з близьких і ін.)
    • інформування про особливості розвитку дитини (дослідження емоційного світу дитини, рівень пам’яті, уваги, мислення, уяви)
    • психокорекційні заняття з дітьми, які допоможуть зняти тривогу і страхи дитини, підвищити його самооцінку і впевненість у собі, знайти шляхи самовираження і ін.
детский психолог

Батьки – найближчі люди в житті кожної дитини. Від моделі їх поведінки залежить поведінка сина чи доньки. Напевно, ви погодитеся, що психічне здоров’я нації в майбутньому залежить від того, наскільки сьогодні ми зможемо забезпечити нашим дітям такий важливий для них психологічний комфорт, створити умови, які гарантували б кожній дитині душевний, фізичне і соціальне благополуччя. Невблаганна статистика свідчить: на сьогодні дуже сильно зросла кількість нервових, неврівноважених , гіперактивних дітей, чим далі тим більше вони страждають від порушень психіки. Тому слід дбати про стан психічного та психологічного здоров’я дітей і знати про причини можливих розладів.

Стоимость консультации 200 гр.

Записатись на заняття

Записатись