ДИТЯЧИЙ ПСИХОЛОГ

Дитячий психолог дає консультації для батьків і дітей з питань:

   • труднощі у стосунках з дитиною (конфлікти, істерики, упертість, агресія)
   • складні життєві ситуації (народження другої дитини, розлучення батьків або новий шлюб, переїзд з одного місця на інше, зміна школи, дитсадка, смерть одного з близьких та ін.)
   • інформування про особливості розвитку дитини (дослідження емоційного світу дитини, рівень пам’яті, уваги, мислення, уяви)
   • психокорекційні заняття з дітьми, які допоможуть зняти тривогу і страхи дитини, підвищити його самооцінку і впевненість у собі, знайти шляхи самовираження і ін.

Батьки – найближчі люди в житті кожної дитини. Від моделі їх поведінки залежить поведінка сина чи доньки. Напевно, ви погодитеся, що психічне здоров’я нації в майбутньому залежить від того, наскільки сьогодні ми зможемо забезпечити нашим дітям такий важливий для них психологічний комфорт, створити умови, які б гарантували кожній дитині духовне, фізичне і соціальне благополуччя. Невблаганна статистика свідчить: на сьогодні дуже зросла кількість нервових, неврівноважених , гіперактивних дітей; чим далі тим більше вони страждають від порушень психіки. Тому слід дбати про стан психічного та психологічного здоров’я дітей і знати про причини можливих розладів.

А також психолог проводить заняття з арт-терапії,

переходите за посиланням

https://chydorebenok.zp.ua/art-trening-2/