ДИТЯЧІ СВЯТА

Замовте – і ми організуємо яскраве свято в день народження вашого малюка! Веселі казкові герої поведуть його в світ надзвичайних пригод і зроблять цей час незабутнім!

Тривалість свята у нас в центрі – 2 години:
–  1,40 годин – робота аніматорів
–  20 хвилин – солодкий стіл

Вартість свята – 1400грн.
У вартість входить: робота двох аніматорів, аквагрим, ігри з яскравим реквізитом, веселі танці, фігурки з кульок.

Можна замовити міні майстер-клас на додаток до основної програми:
— Слайми – 45 грн. з людини
— Малюємо піском – 35 грн. з людини
— Розпис гіпсових фігурок – 20 грн. з людини
— Паперове шоу + дискотека 25-30 хвилин – 500 грн.

Аніматори на виїзд:
1 година + 15 хвилин аквагрим – 1200грн.
1,40 хвилин – 1400грн.
У вартість входить робота двох аніматорів, аквагрим, ігри з яскравим реквізитом, веселі танці, мильні бульбашки.

Є додаткова можливість замовити послуги фотографа  – 800грн.

І Н Д І А Н Ц І
Під керівництвом Чингачгука і Покахонтас діти стають засновниками племені, вибирають собі тотем та індіанські імена, одягають на голову пір’я і розфарбовують обличчя. А також змагаються в перегонах на конях, стрільбі з лука, долають болота в пошуках здобичі і навіть танцюють ритуальний танець! Численні пригоди й конкурси чекають на юних аборигенів на цьому святі!

Ф І К С І К И
Фіксіки разом з гостями та іменинником розкриють справжню формулу фіксі-свята з веселими фіксі-співами, фіксі-іграми та фіксі-танцями. І, звичайно ж, Фіксікі розкажуть свій секрет і навчать діток користуватися Помагатором, якщо в будинку щось зламалося, і це потрібно полагодити!
Л У Н Т И К  і  М І Л А
Допитливий і добрий Лунтик – довгоочікуваний гість на дитячому святі! Лунтик запрошує всіх хлопчиків і дівчаток у подорож на Місяць. А для цього всім дітям доведеться забратися в уявну ракету! Малюкам обов’язково сподобаються веселі ігри разом з пухнастим і добрим Лунтиком і його подружкою – чарівною божою корівкою Мілою.
П І Т Е Р  П Е Н  і  Ф Е Я  Д З І Н Ь-Д З І Н Ь
Пітер Пен живе на острові «Небувалія» з іншими хлопцями. Він вміє літати за допомогою чарівного пилку, яким обсипає його руки чарівна фея Дзінь-Дзінь. Цілими днями вони грають і веселяться! На цьому острові не доводиться нудьгувати, бо тут можна відвідати своїх друзів індіанців або битися зі страшним піратом капітаном Крюком.
Х Е Л Л О У,  К І Т Т І
Кітті разом зі своїм другом – кошеням Деніелом – пропонують влаштувати веселе свято по-котячому: половити мишок і рибку, потанцювати котячий танець і пограти на музичних інструментах, а також взяти участь у веселих рухливих іграх, зробити листівку для іменинника та обов’язково не забути про мильні бульбашки!
М А Ш А  і  В Е Д М І Д Ь
Разом з пустункою Машею хлопці відправляються в казковий ліс, щоб розбудити старого друга Мишка, який зовсім забув про веселе дитяче свято! Дітей чекають танці, пісні та гра на музичних інструментах, забави з цирку, в якому працював Мишко, а також цікаві загадки і різноманітні конкурси.
Ф Е Ї  В І Н К С
Феї Муза і Флора запрошують дітей полетіти з ними в чарівну школу «Алфея», де навчаються всі юні чарівниці! У цій школі їх навчають танцювати, малювати, грати в різні ігри, а також бути спритними, умілими та кмітливими. Кожен день, проведений в чарівній школі – це веселе свято!
С В И Н К А  П Е П П А
Весела свинка Пеппа і її братик Джордж збираються в веселу подорож на великій повітряній кулі і запрошують іменинника та його гостей приєднатися до них! Діток чекає безліч захоплюючих ігор і цікавих конкурсів, а також море радості і веселощів!
А Л А Д І Н  і  П Р И Н Ц Е С А  Ж А С М І Н
На килимі-літаку, разом з улюбленими східними героями, діти відправляються в далеку і жарку Індію! Там їм належить знайти чарівну лампу, відшукати казкові скарби і навіть потоваришувати з джином! У цій подорожі дітей чекає безліч цікавих пригод, цікавих завдань і навіть трохи магії!
Р УС А Л О Н Ь К А
Русалонька мріє, щоб у неї з’явилися ноги, і вона стала людиною. Тоді вона зможе вийти заміж за принца Еріка! Але щоб це здійснилося, Русалочка разом з дітьми повинна за допомогою веселих конкурсів та ігор розвеселити злу чаклунку Моргану. Лише тоді Моргана подарує Русалоньці її мрію!

А  Т А К О Ж  --

Запрошуємо усіх бажаючих на
????️ ПІЖАМНУ ВЕЧІРКУ ????️
У програмі:
- веселі ігри
- дискотека зі світломузикою ????
- чарівні казки
- чаювання з тістечками ☕
- бій на подушках
- майстер-клас
і багато-багато веселощів ????????????

Тривалість - 2 години!
З собою мати маленьку подушку, чашку та улюблену піжамку!????

Замовити свято