Дитячі свята

Замовте – і ми організуємо яскраве свято в день народження вашого малюка! Веселі казкові герої поведуть його в світ надзвичайних пригод і зроблять цей час незабутнім!

Тривалість свята у нас в центрі – 2 години:

– 1,40 годин – робота аніматорів

– 20 хвилин – солодкий стіл

Вартість свята – 2500грн.

У вартість входить: робота двох аніматорів, аквагрим, ігри та конкурси з яскравим реквізитом, веселі танці.

Додаткові послуги: – мильні кульки + 50 гр.; паперове шоу + 250 гр.

Можна замовити майстер-клас на додаток до основної програми, нижче посилання

* Майстер-класи

Аніматори на виїзд:

1,40 хвилин – 2200грн.

+200 гр.доставка аніматорі

У вартість входить робота двох аніматорів, аквагрим, ігри з яскравим реквізитом, веселі танці.


Паперове шоу на виїзд у кімнаті + 300 гр, в кафе та на вулиці + 700 гр.,мильні бульбашки +50 гр.

Є додаткова можливість замовити послуги фотографа – 1200грн.

ВЕНЗДЕЙ І ЕННЕТ

Для того, щоб допомогти Еннет помиритися зі своєю сім’єю і перетворитися на вовка, Венздей готує магічне зілля. А інгредієнти для нього, вона збирає за допомогою дітей вночі у лісі і, звичайно ж, це дуже цікаво і страшно весело!

ЛЕДІ БАГ ТА СУПЕР КІТ

Для того, щоб врятувати Париж від злодія Бражника, Леді Баг та Супер Кіт разом з дітьми, повинні зловити усіх темних акумів та перетворити їх у білих метеликів. Для цього, кожна дитина зостасовує магічний талісман, володіючий супер-здібностью. Подолавши усі перешкоди та зловивши усіх акумо, діти та супер-герої радіють, танцюють та святкують перемогу добра.


МІННІ І КІТТІ

Мишка Мінні та кішечка Кітті зовсім не вороги, а найкращі друзі! Вони запрошують вас повеселитися в їхній компанії. Спочатку відправимося в гості до Мінні і вона, як найвеселіша мишка на світі, пограє в активні ігри і порадує гостей, а потім всі відправляться на дах, в гоості к Кітті, де будуть пролазити в трубу, співати пісні і танцювати до упаду!


ОЛАФ ТА ЕЛЬЗА

Чарівниця королева Ельза та її друг Олаф вирушають у подорож на допомогу духам води, вогню та вітру. На своєму шляху дітки та персонажі долають різні перешкоди за допомогою магії та своєї відваги, і, звичайно ж, отримують величезне задоволення від веселих ігор, танців та спільних веселощів.


Ф І К С І К И

Фіксіки разом з гостями та іменинником розкриють справжню формулу фіксі-свята з веселими фіксі-співами, фіксі-іграми та фіксі-танцями. І, звичайно ж, Фіксікі розкажуть свій секрет і навчать діток користуватися Помагатором, якщо в будинку щось зламалося, і це потрібно полагодити!

І Н Д І А Н Ц І

Під керівництвом Чингачгука і Покахонтас діти стають засновниками племені, вибирають собі тотем та індіанські імена, одягають на голову пір’я і розфарбовують обличчя. А також змагаються в перегонах на конях, стрільбі з лука, долають болота в пошуках здобичі і навіть танцюють ритуальний танець! Численні пригоди й конкурси чекають на юних аборигенів на цьому святі!

Х Е Л Л О У, К І Т Т І

Кітті разом зі своїм другом – кошеням Деніелом – пропонують влаштувати веселе свято по-котячому: половити мишок і рибку, потанцювати котячий танець і пограти на музичних інструментах, а також взяти участь у веселих рухливих іграх, зробити листівку для іменинника та обов’язково не забути про мильні бульбашки!

Л У Н Т И К і М І Л А

Допитливий і добрий Лунтик – довгоочікуваний гість на дитячому святі! Лунтик запрошує всіх хлопчиків і дівчаток у подорож на Місяць. А для цього всім дітям доведеться забратися в уявну ракету! Малюкам обов’язково сподобаються веселі ігри разом з пухнастим і добрим Лунтиком і його подружкою – чарівною божою корівкою Мілою.

ЛОЛ і ПАППІ

Лол-єдиноріжка та її вихованець Паппі прийдуть на свято до маленької іменинниці та розкажуть про всі тенденції краси та моди, а також весело потанцюють, пограють та розвеселять гостей. Лол вміло дресирує свого вихованця і навчить усіх бажаючих, а Паппі – веселий песик, який ніколи не втомлюється і готовий святкувати знову і знову.


АМОНГ-АС

Приятелі Амонг-аси разом із дітьми вирушають на космічний корабель, де вони мають урятувати свого друга від зрадників. Вони проходять через різні кімнати корабля і в кожній їх чекає цікаве завдання або весела гра. А наприкінці, коли друзі знову разом, на всіх чекає веселощі та незабутні емоції!

МАВКА і ГУК

До лісу прийшло лихо! Зла Калина використала магію прадавнього лісу і обернула всіх жителів на ворожіх, злих і буркотливих. Але добра Мавка і її вірний помічник Гук не залишать друзів у біді. Вони швидко відправляються до чарівної річки разом з іменинником і його гостями, де, після цікавих і веселих пригод, знаходять листя чарівного дерева з рунами. Прочитав чарівні руни, відважні мандрівники спасають всіх жителів чарівного лісу від зла і розчарування!

С В И Н К А П Е П П А

Весела свинка Пеппа і її братик Джордж збираються в веселу подорож на великій повітряній кулі і запрошують іменинника та його гостей приєднатися до них! Діток чекає безліч захоплюючих ігор і цікавих конкурсів, а також море радості і веселощів!

ПІРАТИ

Герої свята – легендарний капітан Джон і піратка Елізабет. Діти перетворюються в справжніх піратів: вибирають собі піратські імена, одягають бандани, озброюються і розфарбовують обличчя. Вони проходять випробування сили, сміливості, спритності, винахідливості та інші, щоб знайти скарби.

М А Ш А і В Е Д М І Д Ь

Разом з пустункою Машею хлопці відправляються в казковий ліс, щоб розбудити старого друга Мишка, який зовсім забув про веселе дитяче свято! Дітей чекають танці, пісні та гра на музичних інструментах, забави з цирку, в якому працював Мишко, а також цікаві загадки і різноманітні конкурси.


Запрошуємо усіх бажаючих на

????️ ПІЖАМНУ ВЕЧІРКУ ????️

У програмі:
– веселі ігри
– дискотека зі світломузикою ????
– чарівні казки
– чаювання з тістечками ☕
– бій на подушках
– майстер-клас
і багато-багато веселощів ????????????

З собою мати маленьку подушку, улюбленну іграшку та піжамку!