ДИТЯЧІ СВЯТА

Замовте – і ми організуємо яскраве свято в день народження вашого малюка! Веселі казкові герої поведуть його в світ надзвичайних пригод і зроблять цей час незабутнім!

Тривалість свята у нас в центрі – 2 години:
–  1,40 годин – робота аніматорів
–  20 хвилин – солодкий стіл

Вартість свята – 2200грн.
У вартість входить: робота двох аніматорів, аквагрим, ігри та конкурси з яскравим реквізитом, веселі танці. Додаткові послуги: – мильні кульки + 50 гр.; паперове шоу + 200 гр.

Можна замовити міні майстер-клас на додаток до основної програми:
– Слайми – 60 грн. з людини
– Малюємо піском – 40 грн. з людини
– Розпис гіпсових фігурок – 30 грн. з людини

Аніматори на виїзд:
1 година + 15 хвилин аквагрим – 1600грн.
1,40 хвилин – 1800грн.

+200 гр.доставка аніматорів
У вартість входить робота двох аніматорів, аквагрим, ігри з яскравим реквізитом, веселі танці. Паперове шоу на виїзд у кімнаті + 250 гр, в кафе та на вулиці + 700 гр.,мильні бульбашки +50 гр. 

Є додаткова можливість замовити послуги фотографа  – 1200грн.

ЛЕДІ БАГ ТА СУПЕР КІТ
Для того, щоб врятувати Париж від злодія Бражника, Леді Баг та Супер Кіт разом з дітьми, повинні зловити усіх темних акумів та перетворити їх у білих метеликів. Для цього, кожна дитина зостасовує магічний талісман, володіючий супер-здібностью. Подолавши усі перешкоди та зловивши усіх акумо, діти та супер-герої радіють, танцюють та святкують перемогу добра.
І Н Д І А Н Ц І
Під керівництвом Чингачгука і Покахонтас діти стають засновниками племені, вибирають собі тотем та індіанські імена, одягають на голову пір’я і розфарбовують обличчя. А також змагаються в перегонах на конях, стрільбі з лука, долають болота в пошуках здобичі і навіть танцюють ритуальний танець! Численні пригоди й конкурси чекають на юних аборигенів на цьому святі!

Ф І К С І К И
Фіксіки разом з гостями та іменинником розкриють справжню формулу фіксі-свята з веселими фіксі-співами, фіксі-іграми та фіксі-танцями. І, звичайно ж, Фіксікі розкажуть свій секрет і навчать діток користуватися Помагатором, якщо в будинку щось зламалося, і це потрібно полагодити!
Л У Н Т И К  і  М І Л А
Допитливий і добрий Лунтик – довгоочікуваний гість на дитячому святі! Лунтик запрошує всіх хлопчиків і дівчаток у подорож на Місяць. А для цього всім дітям доведеться забратися в уявну ракету! Малюкам обов’язково сподобаються веселі ігри разом з пухнастим і добрим Лунтиком і його подружкою – чарівною божою корівкою Мілою.
П І Т Е Р  П Е Н  і  Ф Е Я  Д З І Н Ь-Д З І Н Ь
Пітер Пен живе на острові «Небувалія» з іншими хлопцями. Він вміє літати за допомогою чарівного пилку, яким обсипає його руки чарівна фея Дзінь-Дзінь. Цілими днями вони грають і веселяться! На цьому острові не доводиться нудьгувати, бо тут можна відвідати своїх друзів індіанців або битися зі страшним піратом капітаном Крюком.
Х Е Л Л О У,  К І Т Т І
Кітті разом зі своїм другом – кошеням Деніелом – пропонують влаштувати веселе свято по-котячому: половити мишок і рибку, потанцювати котячий танець і пограти на музичних інструментах, а також взяти участь у веселих рухливих іграх, зробити листівку для іменинника та обов’язково не забути про мильні бульбашки!
М А Ш А  і  В Е Д М І Д Ь
Разом з пустункою Машею хлопці відправляються в казковий ліс, щоб розбудити старого друга Мишка, який зовсім забув про веселе дитяче свято! Дітей чекають танці, пісні та гра на музичних інструментах, забави з цирку, в якому працював Мишко, а також цікаві загадки і різноманітні конкурси.
ОЛАФ І ЕЛЬЗА
Чарівниця королева Ельза і її друг Олаф відправляються в подорож на допомогу духам води, вогню і вітру. На своєму шляху дітки і персонажі долають різні перешкоди за допомогою магії і своєї відваги, та, звичайно ж, отримують величезне задоволення від веселих ігор, танців і спільних веселощів.
МІННІ І КІТТІ
Мишка Мінні та кішечка Кітті зовсім не вороги, а найкращі друзі! Вони запрошують вас повеселитися в їхній компанії. Спочатку відправимося в гості до Мінні і вона, як найвеселіша мишка на світі, пограє в активні ігри і порадує гостей, а потім всі відправляться на дах, в гоості к Кітті, де будуть пролазити в трубу, співати пісні і танцювати до упаду!
Ф Е Ї  В І Н К С
Феї Муза і Флора запрошують дітей полетіти з ними в чарівну школу «Алфея», де навчаються всі юні чарівниці! У цій школі їх навчають танцювати, малювати, грати в різні ігри, а також бути спритними, умілими та кмітливими. Кожен день, проведений в чарівній школі – це веселе свято!
С В И Н К А  П Е П П А
Весела свинка Пеппа і її братик Джордж збираються в веселу подорож на великій повітряній кулі і запрошують іменинника та його гостей приєднатися до них! Діток чекає безліч захоплюючих ігор і цікавих конкурсів, а також море радості і веселощів!
ПІРАТИ
Герої свята – легендарний капітан Джон і піратка Елізабет. Діти перетворюються в справжніх піратів: вибирають собі піратські імена, одягають бандани, озброюються і розфарбовують обличчя. Вони проходять випробування сили, сміливості, спритності, винахідливості та інші, щоб знайти скарби.
А Л А Д І Н  і  П Р И Н Ц Е С А  Ж А С М І Н
На килимі-літаку, разом з улюбленими східними героями, діти відправляються в далеку і жарку Індію! Там їм належить знайти чарівну лампу, відшукати казкові скарби і навіть потоваришувати з джином! У цій подорожі дітей чекає безліч цікавих пригод, цікавих завдань і навіть трохи магії!
Р УС А Л О Н Ь К А
Русалонька мріє, щоб у неї з’явилися ноги, і вона стала людиною. Тоді вона зможе вийти заміж за принца Еріка! Але щоб це здійснилося, Русалочка разом з дітьми повинна за допомогою веселих конкурсів та ігор розвеселити злу чаклунку Моргану. Лише тоді Моргана подарує Русалоньці її мрію!

А  Т А К О Ж  —

Запрошуємо усіх бажаючих на
????️ ПІЖАМНУ ВЕЧІРКУ ????️
У програмі:
– веселі ігри
– дискотека зі світломузикою ????
– чарівні казки
– чаювання з тістечками ☕
– бій на подушках
– майстер-клас
і багато-багато веселощів ????????????

Тривалість – 2 години!
З собою мати маленьку подушку, чашку та улюблену піжамку!????

Замовити свято